עיצוב משרדים. עיצוב מסחרי.

הרושם הראשוני, אותו מקבלים הלקוחות אשר נכנסים למשרד או לחנות שלכם, הוא זה שיקבע כמה כסף תרוויחו. העיצוב של החללים האלו, הוא השקעה קריטית לעסק שלכם, ואלו הסיבות לכך:

עיצוב משרדים

המראה החיצוני הוא חשוב, ולא ניתן להתעלם ממנו, זהו בעצם כרטיס הביקור של העסק שלכם. כאשר מדובר בשטח מסחרי, הדבר הוא פי כמה וכמה נכון.

מבחינה זו, לא קיים הבדל בין מקום בו מבקרים קונים, לקוחות וכדומה. לעומת חלל, המיועד לניהול עסק. בשני מקרים אלו, הצורך ביצירת חלל אסתטי ונעים למראית עין ופונקציונלי מאידך, הוא חשוב מאין כמוהו. איך ניתן להגיע לשילוב ההרמוני, המאוזן ?

הדבר החשוב ביותר בו אני עוסקת בתהליך העיצוב, הוא האיזון בין האלמנטים השונים, הסינרגיה בין הפרקטיקה והיעילות לחוויה הנעימה והאסתטיקה.

השניות הראשונות בהם הלקוח נכנס אל העסק שלכם, בין אם מדובר בחנות או במשרד עורכי דין, הן השניות אשר יקבעו האם ימשיך לשלב הבא או יוותר על העסק שלכם, העין האנושית, מאבחנת בזמן הזה את היכולות והאיכות של העסק שלכם מה, שהופך את העיצוב והנראות לחלק בלתי נפרד מההצלחה שלכם.

אני מאמינה ביופי ופרקטיקה, חלל מרשים ועוצמתי, אשר יודע לתפקד בצורה המיטבית והנוחה ביותר וממקסם את, היכולות של העסק שלכם.

השמירה על קו עיצובי נקי ואחיד, תוך ניצול מקסימלי של השטח, והבאת הייחודיות של העסק אל קווי האסתטיקה המייצגים אותו, זו העבודה שלי, ואם תבחרו להגיע אליי , תוך ליווי אישי וצמוד ומקצועיות חסרת פשרות , נגיע יחד לתוצאה הטובה ביותר ולהגשמת החזון עליו אתם חולמים.

למרות קווי הדמיון בצרכים של חללים מסחריים ועסקים, יש גם הרבה שוני בבחירות העיצוביות, הנה כמה דוגמאות לכך:

עיצוב מתחמי מסחר ציבוריים

הדבר הראשון בו נרצה להתחיל, הוא חשיבה על קהל הלקוחות, האנשים.

עיצוב חלל לחנות, לקניון ולמתחמי מזון, עובר ראשית באופי האנשים הצפויים להגיע לחלל, אם מדובר בסועדים היושבים לאכול, באמהות המגיעות לקניות ועד אנשי התחזוקה של המקום, בתהליך, אני דואגת למענכם לכל הפרטים, ולשלב פונקציונליות עם קו אסתטי מרהיב וניצול נכון של החלל.

עיצוב מסעדות

עולם הקולינריה בישראל מציע היום חוויה, לא מדובר רק באכילה, החוויה מתחילה הרבה לפני שהמנות עושות את דרכן אל השולחן. האווירה של המקום, הייחודיות שלו, החלוקה הנכונה של החלל ועיצוב, החל מתאורה ועד לחיפוי הקירות- בתהליך ליצירת המקום שלכם, נבין יחד מה היא האווירה אותה תרצו לייצר, מה החוויה אותה אתם מבקשים להעניק ללקוחות שלכם. יחד נתכנן חלל עבודה מנצח הן לסועדים והן לצוות המסעדה.

כמובן, שבכל תהליך עיצוב לחלל מסחרי, נתחשב בדרישות הרשויות לקבלת רישיון עסק ויצרן. כך נמנע מבורות כספיים מיותרים והתאמות של החלל לאחר מעשה.

אם תגיעו אליי, נוכל לייצר יחד מקום מהנה, המעניק חוויה מעשירה ואסתטית לסועדים ומאידך יעיל ורווחי לבעל המסעדה.

עוד על עיצוב משרדים

בעיצוב משרדים, המשחק העיצובי דורש מיומנות מקצועית גבוהה וחדות עין, כך שהעיצוב יהיה נכון ומדויק וישלים למעשה את האג'נדה של העסק , כבר בצעד הראשון אותו עושה הלקוח אל החלל המשרדי, הוא צריך לקבל טעימה מהאווירה של העסק , זה נכון גם לגבי העובדים, אשר עובדים טוב יותר בסביבה מדויקת ונעימה.

אני אוודא כי המשרד שלכם יהיה חכם ומרשים, יענה על הצרכים של החברה ויגרום לעובדים להרגיש חיבור לסביבת העבודה שלהם. מעבר למראה, מדובר בניצול נכון של חללים, אקוסטיקה ופרקטיקה, אשר יגרמו לעובדים להגיע בשמחה בכל בוקר מחדש.

משרד אמור ליצור תחושה פורמלית אך מזמינה, כך שהעובדים ירגישו נינוחים, שייכים אך לא בבית, האיזון הדק הוא ספציפי מאוד ועל מנת לקבל את התחושה הספציפית הזו, מומלץ להיעזר במישהו שזה המקצוע שלו, הסינרגיה הזו יכולה להתרחש בקלות, בתהליך איתי בו אביא אל השולחן את שנות הניסיון הרבות שלי ולמעשה, אעזור לכם בתהליך הלא פשוט הזה, בדרך בה תוכלו לחוות את העיצוב בקלילות ובזרימה, ולהגיע לתוצאות המדויקות לכם. השיטה של חלוקת המשרד ל”קיוביקלס” הולכת ונעלמת, והשיטה שהנהיגה גוגל ביצירת חללים פתוחים ומגוונים שנועדו ליצור פרצי יצירתיות בקרב העובדים, היא השיטה המקובלת יותר.

בשנים האחרונות, המשרדים של "פעם" הולכים ונעלמים ואנו נחשפים לחללים חדשניים ומודרניים, צבעוניים ויצירתיים, ועם זאת כאשר מדובר בעסק רציני, יש צורך באווירה מכבדת אשר יוצרת אמון בקרב הלקוחות.

עיצוב חנויות

בחנויות, עניין הרושם הראשוני הוא הדבר החשוב ביותר, ולא ניתן להפחית בחשיבותו. מספר השניות האלה, בהן הלקוח בוחן את מראה החנות, קובעות האם יכנס ויבצע רכישה או ימשיך הלאה לעיצוב מושך ונעים יותר.

ההתמחות שלי היא לייצר את התחושה הנעימה הזו, שתמשוך את הלקוחות שלכם כמו פרפר לאש , עיצוב הרמוני ומודרני , תאורה נכונה והבנת התנועה והזרימה של הלקוחות במרחב, אני כאן ללוות אתכם, משלב התכנון הראשוני והקמת החלל ועד לעיצוב והלבשת החנות, על מנת לייצר יחד חווית קנייה מפתה ונעימה, ורווחים לעסק החדש שלכם.

בנוסף, בתהליך עיצובי לחנות, אני מבקשת לשלב אלמנטים הקשורים לתחום הפעילות, חיזוק של המותג, מתוך הבנה כי האיזון בין הדברים הוא המשימה החשובה ביותר. לפני קבלת החלטות, אני דואגת לעבור אתכם על הדמיות מפורטות וברורות של העיצוב והחזון אותו נרקום יחד, על מנת לקבל את התוצאה הרצויה ולהבטיח כי תהיו מרוצים בסיום התהליך.

עיצוב משרדים. הסוד של עיצוב משרדים טמון בסינרגיה של פופולריות עם קלאסיות. קבלו את הטיפים המובילים לעיצוב נכון למשרד שיהפוך לחלק ממכם.

עיצוב משרדים מצריך מידה רבה של גמישות. כדי להתאים את טעם הלקוח, למה שהכי פופולרי כיום בתחום ובאותה נשימה לשמור על הייחודיות .ולאפשר לכל מיני מוטיבים, אשר מאפיינים את בית העסק, לבוא לידי ביטוי דרך עיצוב הפנים של המשרד.

כדאי לכם ביותר להעביר את המושכות של מלאכת עיצוב הפנים של המשרד שלכם רק בידי אנשי מקצוע איכותיים. אנשים שלמדו היטב את התחום הזה, בצורה מסודרת ומעמיקה. בעלי מקצוע אלו, מבינים לאשורו כיצד יש לנצל את החלל של בית העסק שלכם בצורה הכי אפקטיבית. ובאותו הזמן, להקנות למשרד שלכם נראות ייחודית. אשר יוצרת את הרושם הראוי בקרב הלקוחות שלכם.

עיצוב משרדים יסייע לכם להנגיש היטב את השולחן במשרד שלכם.

בעוד המון עובדים מקפידים לשנות את הדרך שבה נראה יום העבודה שלהם. כמות המשרדים הקלאסיים הולכת ונמוגה. מומלץ כי תבחנו את העובדה, שמקורה בכך שהעובדים שלכם אין רק עושים שימוש בשולחן המשרדי שלהם, כי אם אף המקום אשר בו הינם עובדים יהיה נינוח להם ויסייע לאפקטיביות שלהם. אין כל השולחנות המשרדיים זהים האחד לשני, אבל השולחנות הנכונים צריכים להתאים את עצמם לעובד ואין העובדים צריכים להתאים את עצמם אליהם.

צביעה בכל מיני גוונים.

עיצוב משרדים על ידי צביעה בכל מיני גוונים, יביע מנעד רב של תחושות בקרב העובדים שלכם. יש משמעות לעובדה במידה ותצבעו את קירות המשרד בצבע סגול או בצבע כחול. לצורך העניין, צביעת המשרד בגוון אדום, עשויה להסב לדם של העובדים שלכם לזרום בעוד שקירות בצבע ירוק עשויים להסב לעובדים שלכם תחושה של בית. במידה והעובדים שלכם כל העת מתרוצצים ולחוצים לסיים כל מיני מטלות מלוות בסטרס, בעלות מועד הגשה משמעותי, מומלץ כי תחשבו לצבוע את המשרד שלכם בגוון כחול – משום כך כי הצבע הזה מאופיין כמרגיע.

עיצוב משרדים מבצע סינרגיה של שולחן עמידה וישיבה.

על פי מחקרים שבוצעו בתחום, נמצא כי ישיבה במהלך כל היום מסבה נזק רב לעובדים. הבשורה הטובה הינה, כי קיימים יזמים, אשר סיפקו מענה עבור מצב זה, כאשר המציאו שולחנות רב גוניים, בהם העובדים שלכם יכולים לעבוד גם במצב של ישיבה וגם במצב של עמידה.  העובדים שלכם, עשויים לעבור בין שני המצבים הללו במהלך יום העבודה, וזה והדבר עשוי לסייע בעדם לצבור יותר אנרגיות ולסבול פחות מכאבים.

עיצוב משרדים מתרכז בהפחתת רעשים לא רצויים.

הטרנד העכשווי כיום, הינו מקומות עבודה פתוחים ויש להם מגרעות וסגולות. אך אחת מן המגרעות הכי מרכזית הינה, קיומו של רעש ורמת הסחות הדעת הרבה של העובדים. יש המון מקומות עבודה אשר הינם יותר מדי רועשים, בהם העובדים מתקשים להתרכז ולהיות אפקטיביים. בשל כך, מומלץ כי תספקו לעובדים שלכם עוד אפשרויות, כמו לדוגמא – חללים שקטים, אשר בהם יהיה באפשרות העובדים שלכם להתרכז והן חדרי פגישות, שמיועדים לכל מיני מטרות .

צרו קשר עוד היום ויחד נוודא שאף אחד לא יוכל להתעלם מהעסק שלכם!

סרטון עם טיפים מובילים לעיצוב משרדים

דוגמא
לעיצוב משרדים
במודיעין