המשמעות של להיות מעצבת פנים במודיעין הינה היכולת לשלב בין אמנות למדע.

מעצבת פנים טובה תדע לשלב  יצירתיות, ידע טכני וכישרון שיחד יגרמו לחלל להיראות יפה יותר ופונקציונלי.

מעצבי פנים הם מומחים בהבנת האופן שבו אלמנטים שונים של עיצוב משתלבים יחד, כדי ליצור את האפקט הרצוי. הם גם מיומנים להמחיש כיצד יראו האלמנטים הללו, כאשר הם מרכיבים אותם, וכאשר הם משולבים עם כל שאר חלקי החדר והבית או העסק. הם גם בעלי מומחיות כיצד להשתמש בצבע, במרקם ובדפוס כדי ליצור תחושה של סגנון. אך, גם צריכים להיות מסוגלים להעביר את הרעיונות שלהם ללקוחות ולקבלנים כדי לוודא שהפרויקט יעבור בצורה חלקה.

ולכן, לפני שאתם מתחילים לחפש מעצבת פנים במודיעין והסביבה, חשוב שתדעו מה אתם מעוניינים שהמעצבת תעשה.
1.האם אתם רוצים מישהי שתמציא תוכנית עיצובית מאפס?
2. האם ברצונכם לבחור מעצבת שתיקח את הרעיונות שלכם ותהפוך אותם למשהו אמיתי?
3.האם יש מאפיינים ספציפיים של הבית שלכם שדורשים תשומת לב מיוחדת?
4.אילו צבעים אתם אוהבים?
5. מהו פוטנציאל התכנון והעיצוב? כמה חדרים יש בבית ולכמה נפשות אתם רוצים להתאים אותו? 

כמעצבת פנים במודיעין מטרת העל שלי היא: להתאים את העיצוב ללקוח ולא להיפך. כיוון שהבית הוא המקום שלכם, העוגן שלכם. יש אינספור פתרונות ועליי למצוא את הפתרון המושלם עבורכם, משום שאין פתרון אחד שמתאים לכולם.

מעצבת פנים במודיעין

עיצוב פנים במודיעין מכבים רעות תכירו את העיר

קצת היסטוריה

לפי ההיסטוריון זאב וילנאי: ראשיתו של היישוב הייתה, כנראה, בראש הר שנקרא המודיעים, כי ממנו היו מודיעים במשואות אש הודעות ליישובים הסמוכים.

מודיעין הקדומה ידועה כעיר מולדתה של משפחת החשמונאים בראשותו של מתיתיהו הכהן. שם החל מרד החשמונאים ובה נקבר יהודה המכבי. מודיעין החדשה יושבת בסמוך לממצאי מודיעין העתיקה. מודיעין הוכרזה כעיר רשמית בישראל בשנת 1996. בשנת 2003 החליט משרד הפנים על איחוד היישובים והוכרזה העיר מודיעין־מכבים־רעות. מכבים ורעות הפכו לרובע עירוני בעיר. לאחר האיחוד שמה המלא הוא מודיעין-מכבים-רעות.

נתונים על העיר

מודיעין-מכבים-רעות, ממוקמת בין ירושלים לתל- אביב ושטח שיפוטה מתפרש על 50,000 דונם. לפי ה'מוסד לביטוח לאומי' נכון לאוקטובר 2022 , מספר התושבים במודיעין עומד עללמעלה מ100,000 תושבים מתוכם כ55% אזרחים בגיל עבודה, כאשר שכר ממוצע לשכיר עומד מעל הממוצע הארצי. קצב הבניה וגידול האוכלוסייה הוא מהיר וצפוי שיגיע עד לכרבע מיליון תושבים.

מבחינת דירוג סוציואקונומי, מדורגת העיר במקום 9 (בסולם עולה מ-1 עד 10). הרמה החברתית-כלכלית במודיעין מכבים רעות גבוהה מן הממוצע הארצי, ומקפיצה אותה לאחת הערים המובילות במדינת ישראל

אופי העיר ואיך זה קשור לעיצוב פנים?

מודיעין מכבים-רעות היא עיר בלב ישראל. זהו מקום בו תוכלו למצוא שילוב ייחודי של מודרניות ומסורת, שכן כל אבן מספרת סיפור על גבורת עם ישראל. העיר דורגה כאחת הערים האינטליגנטיות בעולם. סביבה ואוכלוסייה זו יצרה טרנד עיצוב פנים המשלב את הישן עם החדש, ויוצרת חללים מתוחכמים וחמים כאחד.

קבלו עכשיו הצעה לעיצוב פנים במודיעין